Pilsner urquell

AUKČNÍ LAHVE
PRO CENTRUM PARAPLE

Letos si připomínáme významné výročí naší státnosti – 100 let od založení samostatného Československa. Proto letošní kolekci aukčních lahví věnujeme právě tomuto důležitému jubileu.

PŘEHRÁT VIDEO

Československý design

Není náhodou, že design letošních lahví navrhovali symbolicky Čech Václav Mlynář a Slovák Jakub Pollág, designéři studia deForm a kreativní ředitelé české sklárny Bomma. Ta podobně jako Pilsner Urquell ve své práci spojuje tradiční českou šikovnost a nejmodernější technologie, které umožňují vytvářet každý výrobek v nejvyšší kvalitě.

Osobitá estetika, dokonalé detaily a moderní jednoduchost

Každá z deseti ručně foukaných křišťálových lahví představuje příběh jedné dekády z naší historie od momentu založení republiky a oslavuje tak hodnoty, na kterých je naše země postavená. Na těchto ideálech staví i Pilsner Urquell, který je s českým národem spojený už 176 let a je neodmyslitelnou součástí naší národní identity.

Na Československo!

Obvod lahví je symbolicky zdobený speciálním výbrusem, který tvoří sto faset představujících století naší republiky. Křišťálová zátka je vyvedená v barvách naší trikolory a do samotného těla lahví je precizně vybroušený přípitek, který obsahuje konkrétní milník naší historie.

Na nezávislost!

Rok, kdy se začaly psát nové dějiny

Na prosperitu!

Zlatá éra první republiky

Na mír!

Konec druhé světové války

Na tvořivost!

Československý úspěch na Expo v Bruselu

Na lidskost!

Probuzení naší společnosti

Na odvahu!

Podpis Charty 77

Na neústupnost!

Nobelova cena pro Jaroslava Seiferta

Na svobodu!

Sametová revoluce

Na vítězství!

Zlatý hokejový úspěch v Naganu

Na budoucnost!

1918
1934
1945
1958
1968
1977
1984
1989
1998
2018
1918
1934
1945
1958
1968
1977
1984
1989
1998
2018

Tradice, která pomáhá

Podívejte se, jak aukce pomáhá reálným lidem. Příběh Petra Hubalovského je totiž silnější než jakákoli slova.

PŘEHRÁT VIDEO

Sedmý ročník aukce nových lahví proběhne 13. 12. na serveru iDNES.cz a celý výtěžek z prodeje poputuje už tradičně na konto Centra Paraple, které pomáhá lidem s poškozením míchy.

V Pilsner Urquell věříme, že letošní aukce bude ještě úspěšnější než ta loňská a že společně s vámi opět pomůžeme klientům Centra Paraple i jejich rodinám.