Limitovaná edice

Získejte originální
odnosku na pivo

 • Originální odnoska title

  Čas od času se naskytne situace, kdy chcete doma posedět se svými přáteli, a jediné, co vám chybí k dokonalosti, je čepovaný Pilsner Urquell. Nebo když dostanete chuť na jedno vychlazené pivo po výborném nedělním obědě. Pro takové případy je tu naše nová odnoska, díky které si pivo vychutnáte v pohodlí domova. Jedná se však o limitovanou edici a získat ji můžou jen ti nejvěrnější milovníci piva.

  Odnoska image

  Jak ji můžete vyhrát

  Zapojit se do soutěže o tento unikátní kousek můžete jednoduše – stačí si zajít na čepovaný Pilsner Urquell. Ve vybraných podnicích od 23.11. do 21.12. 2018 se u obsluhy zaregistrujte do soutěže a nechte si zapsat své jméno do „Štamgast kalendáře“.

  Pokud jste zapsáni, už můžete začít sbírat razítka, která dostanete za každý den, kdy si v dané hospodě objednáte alespoň jeden Pilsner Urquell. Nezáleží však na tom, kolik si objednáte piv, důležitý je počet dní, kdy si dáte pivo.

  Buďte mezi prvními 12 štamgasty, kteří nasbírají nejvíce razítek ve vašem podniku, a Pilsner Urquell odnoska bude vaše! V případě shody pak rozhoduje hospodský nebo výčepní.

  Kde všude můžete

  Soutěž bude probíhat po celé České republice, ale zapojit se budete moci jen ve vybraných podnicích, kde bude zaveden „Štamgast kalendář“. Seznam těchto podniků najdete v našem vyhledávači.

  Další informace

  Určitě si ještě přečtěte všechny doplňující informace v našich podrobných pravidlech. Pak už vám v získání své vlastní Pilsner Urquell odnosky nic nebrání!