Hoši, děkujem!

Bylo to velice napínavé, ale postup se bohužel nepodařil. Přesto si čeští hokejisté zaslouží zlato za bojovnost.

Malá velká země

Naše hráče v Moskvě nečeká příliš přátelské prostředí, ani haly plné českých fanoušků. Když ale naši podporu ucítí alespoň na dálku, nemůže je v cestě za zlatem nic zastavit!

Sdílet

Přehrát video

SPECIÁLNÍ VÁRKA

Abyste si hokejový šampionát vychutnali se vším všudy, uvařili jsme pro vás zvláštní várku našeho ležáku, s jednou ingrediencí navíc.

Pivo s hrdostí

Unikátní várku uvařil náš sládek Václav Berka s legendami českého hokeje. Společně do ní přidali i špetku národní hrdosti, která se bude během šampionátu určitě hodit.

NASADILI JSME
VLASTNÍ SESTAVU

Speciální várku najdete v limitované edici plechovek, kterou jsme oblékli do národního dresu. V tomhle složení prostě nemůžeme prohrát!

VZKAZY DO RUSKA

Naši hokejisté se oproti loňskému roku budou muset obejít bez stadionů plných českých fanoušků. Proto jsme se rozhodli, že jim vaši podporu přivezeme až do Moskvy.

Hokejové plechovky
procestovaly republiku

Ještě před začátkem mistrovství naše plechovky navštívily 10 českých měst, kde na ně fanoušci mohli napsat vzkaz českým hokejistům. Takto popsané plechovky jsme pak odeslali našim hráčům do Moskvy.

Kde všude
jsme byli

Podívejte se, která města jsme navštívili. Přidali jste i vy svůj vzkaz nebo podpis?

KDE A KDY

Odkaz
zlaté generace

Naši hráči stojí před velkou výzvou. Navázat na úspěchy předchozích generací a vrátit zlato tam, kam patří. S vaší podporou mají šanci to konečně dokázat!

Přehrát video

#SPOLECNEPROZLATO

Pokud chcete i vy podpořit naše hokejisty, nahrávejte na svůj Instagram a Facebook své fotky ze sledování našich zápasů společně s hashtagem #spolecneprozlato. Ukážeme našim hráčům, že za nimi stojí celá země.